Kapat
Anasayfa Moda Yeni Modern Perde Modelleri
17 Şubat 2015

Yeni Modern Perde Modelleri

Yeni Modern Perde Modelleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni Tül Perde Modelleri:

Evinizin havasını değiştiren son zamanlarda birbirinden değişik perde modeli çıksa da, gibi fransız tül perde modelleri de çok gündemde. Ünlü markaların fransız tül perde modellerinden en çok beğenilen modelleri sizler için seçtik. Salon tül perdelerden,organze tül perde modellerine kadar ünlü markaların 2014 ve 2015 tül perde modellerini ben çok beğendim.Salon Tül Perde Modelleri. Son senelerde işlemeli parlak perdelerde çok moda. Tülü ile uyum içinde olan bu modele japon perde modeli denmekte. Mutfak perdesi,yada oturma odası,yatak odası perde modelleri içinden isterseniz komple tülden oluşan tül perdeyi,isterseniz perde aksesuarı ile hareketlendirilmiş perde modelleri gibi pek çok modeli bir arada topladık. İstediğiniz resme tıklayarak büyütüp daha yakından inceleyebilirsiniz perde modellerini.

Yatak Odası Perde Modelleri:

Yatak odası özenerek hazırlanır. Özellikle yeni evlenen çiftlerin çok kafa yorduğunu bildiğimizden, fikir olması için son moda yani 2015 perde modasında yatak odaları için tasarlanmış perde modellerinin en güzel örneklerini sizler le bir galeride topladık.

Modern Perde Modelleri:

Perdelerimizi yenileyerek evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. Son zamanlarda o kadar değişik ve güzel modeller çıkmaya başladı ki seçim yaparken zorlanmaya başladık. Zebra modelinden osmanlı modellerine hatta ip perdeler var artık, elinizde kendinizin yapabileceği. İstediğiniz renklerde ve boyda yapabileceğiniz sakallı ipten perde yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle taç ve linnes ten seçtiğimiz bu modelleri beğeneceğinizden eminim. Birbirinden değişik ve yeni modellerden seçtiklerimizi beğeneceksiniz. Son model birbirinden değişik cıvıl cıvıl renklerdeki salon perdelerinin içinden mutlaka sizin de evinize uyan bir perde modeli vardır. 2015 perde modelleri içinde renkli altın yaldızlı perdelerin yanında insanın içini açan cıvıl cıvıl çiçekli perde modelleri de yine çok moda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir