Kapat
Anasayfa Bebek - Çocuk Yelek Modelleri Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli
6 Nisan 2018

Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Verilmemiş)
Loading...
Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli

Oldukça değişik ve iddialı bir bebek yeleği modeli. Yelek üzerine uygulanan örneğin adı üç burma körük örneği olduğundan bebek yeleğimizin adı bu oldu. Üç burma körük bebek yelek modelinin yapılışını videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Bu harika bebek yeleğini ören Mukaddes Çevik hanıma bizlerle de paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz. Yaptığı her örgü olay olan ve sadece torunu için ören Mukaddes hanım yine harikalar yaratmış. Bu harika yelek ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse, bu üç burma körük örneğinin çok toplayan bir model olduğunu hatırlatalım.

Videoda örnek yapılışını takip ederek üç burma körük bebek yelek modelinin aynısını sizlerde çocuklarınız için yapabilirsiniz. Sizler örgülerinizde serpme olarak örnek uygulamayabilirsiniz. Ön patlarda yada sadece ön parçalarda örnek uygulayarak değişik bir bebek yelek yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. El emeği çok kıymetli olduğundan sevdiklerinizin çocukları içinde bebek örgüsü yada bebek yeleği örerek hediye edebilirsiniz. Bu harika bebek yelek modeli için aklınıza takılan tüm soruları sosyal medyada Mukaddes Çevik hanıma sorabilirsiniz. Bu üç burma körük bebek yelek modelini yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir