Kapat
Anasayfa Örgü Modelleri Tülin İriş Örgüleri Ve Yapılışı
12 Kasım 2016

Tülin İriş Örgüleri Ve Yapılışı

Tülin İriş Örgüleri Ve Yapılışı

Havaların soğumasıyla birlikte şal modelleri, pelerin modelleri, bolero ve boyunluk modelleri hanımların örgüleri arasında yer almaya başladı. Bu konuda Tülin İriş hanımefendinin örnekleri çok ilgi görüyor. Tülin İriş katıldığı TV programlarında birbirinden değişik ve yeni el işi modellerini paylaşıyor. İşte bu Tülin İriş örgü modelleri içinde kış için yada mevsimlik olarak kullanılabilecek pelerin modelleri gerçekten hem kolay şekilde yapılabiliyor, hemde oldukça şık.

Tülin İriş Yelek Modelleri Ve Yapılışı:

Sizlerle en yeni el işi modellerini anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Ekranlarda örgü teknikleri gösteren Tülin İriş hanımın yaptığı birbirinden değişik örgüleri sizlerle paylaşıyoruz. Yelek modellerinin en değişik ve ayrıntılı anlatımlı örneklerini BURAYI TIKLAYARAK bulabilirsiniz. Tığ ile yapılan bu yelek modelleri içinde Tülin İriş’in yaptığı ebruli ip ile yapılan kısa yelek modeli ki bu yelek küçük motifler ve çiçekler ile oluşmakta, birde patik kutu şeklinde yine tığ işi olarak yapılmış uzun yelek modeli gerçekten çok güzel. Birde bu senenin modası olan püsküle uygun olarak yapılmış püsküllü yelek modeli var ki gerçekten göz kamaştırıyor.

Tülin İriş – Kışlık Bolero yapımı – Alize Hand Knitting Yarns

Tülin İriş – Nurselin Evi programında 10 Kasım 2016 tarihinde yapmış olduğu Kışlık Bolero yapımı – video

Tülin İriş Pelerin Ve Şal Modelleri Ve Yapılışları:

Tülin İriş Bere Ve Boyunluk Modelleri Yapılışı:

Tülin iriş Boyunluk modelleri yapmak isteyenler için bu galeride Tülin İriş hanımın el işi modellerini açıklamalı olarak bulabilecekler. Hem bere olarak hemde boyunluk olarak hemde bere olarak kullanılan boyunluk modeli son senelerde çok moda. Bu bere modelini erkek bere yada erkek boyunluk modeli olarak da yapılabiliyor. Son zamanlarda özellikle dikişsiz boyunluk modelleri çok gündemde. İşte sizlerde bu Tülin İriş örgüleri içinden beğendiğiniz resme tıklayarak ayrıntılı yapılışını bulabilirsiniz.

Tülin İriş – Abiye Şal Modelleri Ve Yapılışı:

Tülin İriş’in yaptığı birbirinden değişik renklerde ve değişik şekilleri ile abiye şal örnekleri çok beğenildi. Bu şal örneklerini yapmak isteyenler için açıklamalı resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

“Tülin İriş Örgüleri Ve Yapılışı” üzerine 6 yorum

  1. Arzu mete says:
  2. dilek aktaş says:
  3. ayşe özyılmaz says:
  4. Abdulkerim Erentürk says:
  5. tülin iriş says:
  6. Meral says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir