Kapat
Anasayfa Kadınca Termikel Servis – 444 7 404
30 Mart 2014

Termikel Servis – 444 7 404

Termikel Servis – 444 7 404
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Termikel, solo ve ankastre fırınlar, ankastre ocak, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makineleri, soğutucu, mini fırın, setüstü ocak ve Quartz soba üretimi ve pazarlamasını yapan bir firma bu ürünlerin bu denli ürün çeşitliliğine sahip olması ve bu ürünlere paralel olarak büyük bir pazara sahip olması termikel teknik servislerinin geniş bir ağa ve güçlü bir teknik sisteme sahip olmasını sağlamıştır.

Termikel Servis

Hayatınız kolaylaşsın istiyorsanız termikel tam aradığınız bir marka, kullanışlı, şık, en son teknoloji ürünleri hayatınızı kolaylaştırmada bir numara. Termikel teknik servisiyle tanışmadıysanız tanışmanız kısa sürebilir. Tüm termikel ürünlerinde hızlı teknik servis hizmetiyle şaşırtıcı derecede kısa bir zamanda ürünlerinizin bakım-onarım ve kurulumu yapılmaktadır.

Termikel Servisi

Firma geleceği sunan tasarımları ve bu tasarımları uzun vadede garanti eden ilkesiyle uzunca bir süre pazarın en çok aranan olma özelliğini kaybetmeyeceğe benziyor. Termikel teknik servisiyle müşterisine garanti sağlayan bir firma olma konusunda da ayrıca zirveye oyanayan bir aktör konumunda. Termikel ürünleri ve teknik servisiyle bir bütünün ayrılmaz parçaları gibi.

Kaynak : http://www.termikelservis.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir