Kapat
Anasayfa Kadınca Subway Surf
30 Mart 2014

Subway Surf

Subway Surf
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Milyonlarca iPhone ve iPad ve Android kullanıcısı tarafından fenomen hale getirilen oyunlardan biride  Subway Surfers!

Google Play Adresi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf&hl=tr

Oyunda Metro istasyonunda görevliden kaçmaya çalışan kahramanımız, bir yandan da önüne çıkan altınları toplamak için çaba sarfediyor! Bağımlılık yaratacak çok eğlenceli bir oyun…

Tüm iPhone ve iPad ve Android kullanıcıları oyunu yükleyebilirler.

Subway Surfers oyunu şu anda AppStore’da ücretsizdir… Yani Android işletim sitemi kullanan telefonlarda ücretsiz bir şekilde Subway Surfers oynayabilirsiniz.

Subway Surf Açıklama

Oyunun hikayesi şöyle, kahramanımız bir grafitici, elinde sprey boyası sağa sola şekiller çizen, yazılar yazan bir genç. Yolu bugün tren istasyonuna düşüyor ve başlıyor vagonları boyamaya.. Bunu farkeden güvenlik görevliside köpeği ile başlıyor bu genci kovalamaya.. Bizde karakteri yönlendiriyoruz. Altınları toplayarak vagonlardan zıplayarak güvenlik görevlisi ve köpeğinden kaçıyoruz. Ara ara önümüze geçici süre ile ek özellikler kazandıran çizme, mıknatıs, x2 gibi paketler çıkıyor, bunları toplayarak yolumuza devam ediyoruz ve yapabileceğimiz en yüksek puanı yapmaya çalışıyoruz.

Altınları biriktirdikçe yani elimizde para oldukça oyunu geliştirebiliyoruz, kaykay değiştirme, karakter değiştirme, mıknatısın süresini uzatma gibi özellikleri altın karşılığında seviye seviye geliştirebiliyoruz. Oyunun bize sunduğu bu tarz geliştirme ve görevler oyundan hemen sıkılmamamıza neden oluyor, oynadıkça oynuyorsunuz, şu görevi de yapayım, şu özelliği de geliştireyim derken oyun uzun süre oynatıyor kendini.

Oyunun bir de görevler bölümü var. Oyunu açınca karşınıza ilk gelen ekranda sol üst köşede ”missions” menüsüne girerek görevlerinizi görebilirsiniz. Bu görevleri tamamlayarak katsayınızı yükseltebilir ve oyunda daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Katsayı dediğimiz şey, oyundayken sağ üstte yer alan x8, x13 gibi x li ifadedir. Mesela katsayımız x10 olsun ve belli bir yere kadar ilerleyince 35.000 puan yapıyorsak görevleri tamamlayıp katsayımızı x11 yapınca, aynı yere geldiğimizde 35.000 den daha fazla puan toplayabiliriz.

Havadan 5.000 altın kazanmak ister miyiz peki? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibi oluyorum. Eğer oyuna facebook hesabınızı bağlarsanız, hem 5.000 hediye altın kazanıyorsunuz hem de facebook arkadaş listenizde olupta bu oyunu oynayan arkadaşlarınızın puanlarını görebiliyorsunuz ve kendinizi arkadaş listenizdekilerle kıyasıya bir yarış içinde buluyorsunuz

İyi Eğlenceler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir