Kapat
Anasayfa Bebek - Çocuk Yelek Modelleri Şiş Örgü Yeni Bebek Yelekleri
21 Eylül 2018

Şiş Örgü Yeni Bebek Yelekleri

Şiş Örgü Yeni Bebek Yelekleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Kullanıcı Oyu: 3,00, 2 Oy)
Loading...

Sizleri hep söylediğimiz gibi herhalde her modelde ve her çeşitte örgü modellerinin en yenilerini açıklamalı olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Çok yapılan ve çok aranan bebek yeleklerine şiş örgü ile yapılan modelleri yeni ve açıklamalı olarak paylaşıyorum.

Bu yazıda neler var?

Cepken Şeklinde İki Yeni Bebek Yeleği:

Erkeklerin kullandığı cepken yeleğe benzemesi açısından cepken yelek olarak da bilinen iki Uzun ön ve Arkası normal yelek olan kolay ve çok aranan bebek yeleğinin iki farklı ve  yapılış tekniği ile Yeni cepken bebek yeleği sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yuvarlak Yaka Tek Parça Yeni Yelek:

Tek parça olarak bebek yeleği modelinde dikiş kullanılmayan bir bebek yeleği modeli ile yine karşınızdayız. Bu yeni Bebek yeleğine tek parça olarak başlanıp koltuk altına kadar örülür, Sonra ise 3 parçada örülen örgü birleştirilerek yeni bebek yeleği tamamlanır.

Yaprak Örneğinde Yeni Yelekler:

İster robadan başlayan istersen yeleğin düğme yeri olan pat kısmına yapılan yaprak desenleri ile hazırlanmış iki ayrı yelek modelini sizlerle paylaşıyoruz.  şemalı kart resimlerinde  zaten yaprak deseni yapılışı kısa olarak da olsa gösterilmekte.

Diğer Örgü Yeni Bebek Yelek Modelleri:

Sizlere fikir olması için bir araya getirilmiş birbirinden değişik ve yeni şiş bebek yelek modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir