Kapat
Anasayfa Bere Modelleri Sade Kabartmalı Bere Boyunluk Modeli
11 Nisan 2018

Sade Kabartmalı Bere Boyunluk Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Verilmemiş)
Loading...
Sade Kabartmalı Bere Boyunluk Modeli

Artık sade şapka yada boyunluk kullanmak yerine takım olarak kullanmak çok moda. Oldukça iddalı ve şık bir sade kabartmalı bere boyunluk modeli ile yine sizlerleyiz.

Soğuktan korunmayı sağlarken şıklığıda tamamlayan modeller kullanmak hanımlar için önemlidir. El örgüsü olan bu sade kabartmalı bere boyunluk modelinin değişik renkler ve değişik modellerinin siparişi için Filiz Çelen hanıma ulaşabilirsiniz. Yine bu harika el işini bizlerle paylaşıp, sizlere ulaştırmamızı sağlayan filiz hanıma çok teşekkürler. Özellikle sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde beresiz, boyunluksuz dışarıya çıkmak zor oluyor daha şimdiden. Önümüzdeki günlerde havanın dahada çok soğuyacağını söylüyor meteoroloji. Kısa zamanda örerek bu harika takıma sahip olabilirsiniz. Benimde en favore bere boyunluk tarzında olan bu el işinin yapılışına gelirsek:

Sade Kabartmalı Çiçekli Bere Boyunluk Modeli:

Himalaya luks ipimizi alıyoruz. Şişimize 110 ilmek atıp, 12 sıra düz örgü, 3 sıra ters örgü, 8 sıra düz 3 sıra yine ters örüp, düz örgüyle devam ediyoruz.Ortalama bir karış örüp 10 ilmekte bir, bir tane ilmek kesiyoruz. Toplamda bir sırada 10 tane kesmiş oluyoruz. Düz yüzde 10- 8-7 -6 -5- 4 – şeklinde aralığa düşene kadar devam ediyoruz. Kolay gelsin…

sade kabartmali sapka boyunluk modeli 1 342x227 - Sade Kabartmalı Bere Boyunluk Modeli

İlginizi Çekebilir;


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir