Kapat

Lif Modelleri Kategorisi

Lif modelleri arayanlara özel yüzlerce anlatımlı #lif örnekleri bu kategoride. Tığ işi banyo keseleri yada sabun bezi ile çeyizlerde gelin ve damat bohçalarını süslüyorlar.

En güzel ve yeni lif modelleri nasıl yapılır?

2020 yılında en çok aranan sabun bezi modelleri içesinde çiçekli lif modelleri çok ilgi görüyor. Bu kategoride çiçekli lif örnekleri ile birlikte paylaşılan örnekleri inceleyebilirsiniz. Hepsi son moda olan tığ işi lif modelleri yapılışları ile birlikte lif örmek için tercih edebileceğiniz çeşitli ipler sitemizde bulunmaktadır.

Çeyizlerde Kullanılan Lif Modelleri

Çeyizler için oldukça süslü ve şık lif modelleri tercih ediliyor. En yeni 2019 lif örnekleri arasında tığ işi olanları daha çok popüler gözüküyor. Çeyizlik modeller arasında gelin damat lifleri veya örgü çiçeklerle süslenmiş, Kalpli, isim yazılı modellerin kurdelelerle, boncuklarla süslenenleri de var. Ayrıca  kuğu, ördek, penguen, kuş figürlerinin işlendiği modellerle birlikte Çiçek, elbise, bebek şekilleri, yuvarlak, çilek gibi değişik şekillerde örülmüş modellerde çok tercih ediliyor.

Aşağıda yüzlerce model ve onlarca açıklamalı örneği bulabilirsiniz. Bu anlatımlı modellerin bazıları resimli bazıları da videolu olarak kategoride yayınlandı.