Kapat
  • PAYLAŞ
Anasayfa Kadınca Moda Adresiniz indirimkuponu.com
30 Mart 2014

Moda Adresiniz indirimkuponu.com

Moda Adresiniz indirimkuponu.com
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Modayı takip etmek tartışmasız bir keyif. Moda için alışveriş yapmak ise bir sanat. Bayanların kendine yakışan giysiyi bulması, bunları uygun ayakkabılar ile desteklemesi, güzelliğini ön plana çıkaracak, uygun makyajı yapabilmesi; hepsi birer sanat. Her ne kadar moda takibi 10 sene öncesine kadar tamamen paraya dayalı bir uğraş olarak görüldüysede günümüzdeki imkanlar ile durum değişmiş durumda.

İnternetin hayatımıza girmesi belki de iki şeyi radikal şekilde değiştirdi; birincisi bilgiye ulaşmadaki kolaylık, ikincisi ise tercih yapabilme imkanı. Önceleri gazetelerin pazar eklerindeki Milan, Paris moda haftaları hakkında yayınladıkları yazılar ile moda konusundaki ufkumuzu geliştirmiye çalışırken, şu anda irili ufaklı birçok mecranın yaptığı online yayınlar sayesinde istediğimiz zaman istediğimiz konuda bilgi sahibi olabiliyoruz. Güncel giyim trendleri, değişik yüz yapılarına uygun makyajlar ve birçok farklı bilgi tabiri caizse bir tık uzağımızda. Moda blogları, online gazeteler, farklı forumlar derken istediğimiz bilgiye ulaşmak artık çok kolay oldu. Tabi ki sadece bilgi fazla birşey ifade etmiyor, bu bilgilerin hayata geçirilmesi lazım. Doğru ürünleri doğru mağazalarda tespit etmek ve edinmek. Belki de önceleri çok pahalı olan moda takibi günümüzde gelişen sanal mağazacılık konsepti ile çok uygun fiyatlara gerçekleştirilebiliyor. Yeter ki doğru mağazayı bilin ve doğru zamanda doğru ürünü alın.

İşte bu noktada tasarufflu alışverişi destekleyen yeni bir firma da dikkatimizi çekiyor; indirimkuponu.com. Konsept basit, indirimleri takip ederek aynı ürünü daha ucuza alabiliyorsunuz. Site sunduğu kupon kodları ile tüketicilere birçok avantaj sağlıyor. Liste fiyatı üzerinden müthiş indirimler, bedava kargo imkanı, bedava 2. ürün bunlardan bazıları. Üstelik işleyiş itibari ile de bu avantajlardan faydalanmak çok kolay. Siteye giriyorsunuz, ilginizi çeken mağazayı belirliyorsunuz, sunulan indirimler ve kupon kodlarından size uyanını seçiyorsunuz, alışverişiniz esnasında kod mevcut ise kodu girerek, yok ise birşey yapmadan alışverişinizi tamamlıyorsunuz ve müthiş indirimlerin tadını çıkarıyorsunuz. Daha somut anlatmamız gerekirse birçoğunuzun çok yakından bildiği Butiğim markası zaten Butik ürünlerini çok uygun fiyatlar ile satmakta olan bir site. İndirim kuponu kullanıcıları için bu indirimlerin üzerinden indirim edinmek bile mümkün. Buraya tıklayarak görüntüyebileceğiniz İndirimkuponu / Butiğim sayfasından kupon kodunu ediniyor ve mağaza genelinde bütün ürünlerde bu kodu kullanarak %20 indirim sağlayabiliyorsunuz.

Farklı ürünler arayan kullanıcılar için Zizigo’nun belli başlı ürünlerinde geçerli %10’luk kupon kodu da mevcut. Bu yazdıklarımız ile ilginizi çekmeyi başardıysak sitedeki Top kuponların yer aldığı sayfayada buraya tıklayarak bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Modayı takip etmek çok güzel bir uğraş, bunu indirimkuponu.com ile indirimli fiyatlardan yapmak ise daha da güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir