Kapat
Anasayfa Sağlık Kişisel Bakım Ürünleri
9 Mart 2019

Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel Bakım Ürünleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kişisel bakım Ne Demektir? Kısaca Kişisel Bakım kişisel temizliğin tamamına denir. Bu kişisel bakım içinde ayrılır.

Bu yazıda neler var?

 El ve Ayak bakımı

El ayak bakımı kişisel bakımın en önemli temizliklerindendir. Kişinin kendi kişisel temizliğinde yapılabilecek en öenmli temizlik işlemidir. Erkekler sadece tırnak kesip el ve ayak temizliğini sağlarken, bayanlar için kişisel bakımda el ve ayak bakımı çok önemlidir. Bayanlar belirli sürelerde el ayak temizliğini kendilerinin yapmalarının dışında özel kişisel bakım ürünlerinden olan kişisel al ve ayak bakım ürünlerini kullanarak bu bakımı tam yaptırırlar.

Vücut bakımı

Kişisel Bakım içinde belkide kişisel temizlikte vücut temizliği ve bakımı en önemlisi. El ve ayak bakımı saç bakımı kadar vücut bakımıda çok önemlidir. İster yaz ayları olsun ister kış ayları olsun bayanların yada erkeklerin vücut bakım ürünleri ile vücut bakımı yapmak önemli. Belirli aralıklar ile kiri saklamak yerine yıkanmak en önemli kişisel bakımın temelidir. Kişisel vücut bakım ürünleri içinde nemlendirici vücut losyonları gerçekten çok önemli yer tutmaktadır.

Saç bakımı

İster bayan olsun ister erkek kişisel bakımda saç bakımı başı çeker.  Saç eski ata sözünde de dendiği gibi insanın başının tacıdır. Saç bakımında en önemli olan daha doğal ürünler kullanmak. Kısa zamanda saç uzatan formül yada saç bakım maskeleri ile dışarıdan gelen etkenlere karşı saçımızı korumak mümkün. İster yazın güneşten olsun ister kışın soğuktan rüzgardan olsun saçları korumak çok önemlidir. Saç bakımında yazında kışında önemli olan saçın nemini dengeleyebilmektir. Tıptı ciltte tende olduğu gibi. Artık ucuz fiyatlara saç bakım ürünleri bulmak ve almak çok kolay. Sitemizde kişisel bakım ile değişik fikirleri ve formülleri bulabilirsiniz.

Ağız ve Diş bakımı

Diş ve ağız bakımı kişisel bakımın temelidir. Kötü bir görüntü, kötü kokunun engellenmesi için belirli aralıklarda diş doktoruna gitmek, günde en az 3 kez en az 2 dak süresinde diş fırçalamak kötü görüntü ve kokuyu engeller, muhteşem gülüşleri göz alıcı yapar.

Genital bölge bakımı

Bir bedende en önemli bakım bölgesidir genital bölge. Özellikle bayanlarda kişisel bakımda Genital bölge bakımının eksik olması demek pek çok hastalığın habercisi olur. İç çamaşırları günde 2 kez değiştirmek suya sabuna dokunmak çok önemlidir. Kullanılan çamaşırın yünlü olması naylon kumaşlardaki iç çamaşırının kullanılmaması ister bayanlar için olsun ister erkekler için olsun uzmanların önerdiği sürekli altını çizdikleri Genital bölge bakımıdır. Ayrıca Genital bölge bakımı için üretilmiş her tuvaletten sonra kullanılan Genital bölge bakımı ürünleri de bulunmaktadır.

Kıyafet Bakımı

İster bayanda kişisel bakımı olsun ister erkek kişisel bakımı olsun kıyafetler olmaz sa olmaz. İlla modayı takip edip her çıkanı almak değildir temel, asıl temiz düzgün ve düzgün kıyafetler en öneli olandır. Moda kategorimize tıklayarak kişisel bakımın temellerinden olan kıyafet modasını ve kıyafet kombinlerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir