Kapat
Anasayfa Lif Modelleri Kasnak Lif Yapılışı Resimli – Videolu
16 Ağustos 2018

Kasnak Lif Yapılışı Resimli – Videolu

Kasnak Lif Yapılışı Resimli – Videolu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Kullanıcı Oyu: 5,00, 1 Oy)
Loading...

El örgüsü lif modelleri içinde sadece şiş ile yada tığ ile yapılan el örgülerinden başka kasnakta yapılan lif modelleri de var. Son zamanlarda özellikle çeyizliklerin hemen hapsinin kasnakta yapılan modelleri de çıktı.

Tahta üzerine çakılı çivilere ip dolanarak yapılan bu kasnak işleri oldukça güzel. Kasnakta yapılan oda takımları vitrin içi modellerinin yanında lif modelleri de çok moda. Bebekler için yapılan kasnak ponponlu bebek battaniyesi modeli oldukça çok hoş ve çok aranan bir kasnak işi. Kasnak lifleri istediğiniz renklerde ve istediğiniz bir çok şekilde yapabilirsiniz.

Kasnakta Lif Nasıl Yapılır?

Sizler için birbirinden değişik kasnakta yapabileceğiniz modelleri de paylaşıyorum. Kasnakta ponpon yapılışı da çok farklı ve oldukça kolay son zamanlarda çok aranan bir el işi modeli. Kasnakları istediğiniz şekillerde ve istediğiniz boyda yapmak sizlere kalmış. İster satın alın isterseniz de kasnak yaptırabilirsiniz. kasnakta yapılan ponpon yapılışını sizlerle paylaşmak istedim. Yine aşama aşama anlatımlı resimler paylaştım ki hiç zorlanmadan yapabilesiniz. Temel aynı aslında kasnak iplerin diziliş şekilleri aynı.İstediğiniz renkleri resimlerde gösterildiği gizi dizdikten sonra ponpon yapacağınız ipleri ponpon yapacağınız yerlerden kesiyorsunuz O kestiğiniz yerde ponpon oluşuyor. Arkadaşım çok yapar kalan iplerle rengarenk yada ebruli iplerle çok yapar ve gerçekten de çok güzel olur. Bu el işi her zaman daha farklı bir havaya sahip olmuştur.

Kasnakta yapılan bu değişik ve bir o kadarda göz alıcı ponponlu lif modellerinin yapılışları da çok kolay.

Kasnakta Yapılan Lif Modelleri

“Kasnak Lif Yapılışı Resimli – Videolu” üzerine 2 yorum

  1. Fahri GÜNDÜZ says:
  2. Burcu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir