Kapat
Anasayfa Açıklamalı Bebek Örnekleri Kapşonlu Bebek Tulumu Yapılışı
2 Kasım 2017

Kapşonlu Bebek Tulumu Yapılışı

Kapşonlu Bebek Tulumu Yapılışı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Her yaştaki bebek yada çocuk için örebileceğiniz ve çok kullanışlı bir tulum. Kapüşonlu bebek tulumu yapılışını bizlere soranlar ve yapılışını merak edenler için ayrıntılı olarak örgü tulum yapılışı ile karşınızdayız.

Bu örgü bebek tulumu yapılışı resimli olarak sizlerle. Tulum kullanmak çocukları yada bebekleri soğuktan korumanın en kolay yolu. Bu aralar renkli yapılan örgülerden biri bu tulumda. Renk geçişleri için kapşonlu tor hırkanın yapılışını inceleyebilirsiniz. Gündüz giydirmenin yanında gece kullanım için örgü bebek uyku tulumu olarak da kullanabilirsiniz bu modeli. Birbirinden değişik örgü bebek tulumları anlatımlı yapılışı için sitemizi gezebilirsiniz.

Kapşonlu Bebek Tulumu Nasıl Yapılır?

Kapşonlu bebek tulumu yapılışına bacak kısmından bilek lastik yapılarak başlanıyor. Lastik istenilen boyda örülüp, bebek boyuna göre bacak kısmı tor olarak örülmekte. Bacak arası birleştirme yapılışı resimlerde adım adım gösterilmekte. Resmi inceleyerek yapabilirsiniz. Beden boyunu istenilen boyda örüp tıpkı yelek kolu keser gibi beden kesilir. Kollar ayrı örülüp dikilir. Kapşon için ilmek alınır ve bebek baş ölçüsüne göre örülür, tepe kısmından dikilir. Yapılan ponpon ile kapşonlu bebek tulum yapılışı tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir