Kapat
Anasayfa Moda Gelin Nail Art Fikirleri
24 Mayıs 2016

Gelin Nail Art Fikirleri

Gelin Nail Art Fikirleri

En özel günümüzde, tırnaklarımızın da muhteşem ve göz alıcı durmalıdır. Günümüzde manikür ve nail art kavramları o kadar gelişti ki, artık eskiden olduğu gibi gelinlere sadece beyaz oje sürmekle yetinilmiyor! Düğün gününüz gelmeden önce nasıl ki saç ve makyaj provaları yapılıyorsa, size önerimiz manikür provası da yaptırmanız.

Çünkü erkeklerin de kadınlarda en dikkat ettiği noktalardan biri olan elleriniz, bu en özel gününüzde gerçekten muhteşem bir güzelliğe sahip olmalı.
Gelin manikürü olarak günümüzde binlerce yaratıcı alternatif mevcut. Tavsiyemiz kararınızı vermeden önce biraz model araştırması yapmanız, gelinliğinizin renklerini ve stilini göz önüne almanız.

Sonunda karar verdiğiniz nail art stillerini birkaç hasta öncesinden tırnaklarınıza uygulatma ve bizzat görme şansına sahip olabilir ve böylece düğün günü kötü bir manikür kâbusu yaşamaktan kendinizi kurtarmış olursunuz.

Gelinler için popüler olan nail art tasarımları arasında en popüler olanlarından biri hiç kuşkusuz tırnaklar üzerinde resmedilen sembolik gelin ve damat tasarımları!
Bu stilin yanı sıra düz renk ojelerin üzerine yer yer sim uygulamaları yaptırmak da son derece göz alıcı duran bir diğer nail art alternatifi.

Günlük yaşamınızda da nail art meraklısı biriyseniz ve boncuklu taşlı tasarımlardan hoşlanıyor dahası rahatça kullanabiliyorsanız; düğün gününüz için incilerden veya Swarovski taşlardan oluşan göz alıcı prestijli bir tasarım tercih edebilirsiniz.
Biraz daha sadelikten ve klasik olandan yanayım diyorsanız; nail art eğlencesini ucundan tek bir parmağınızla da yakalayabilirsiniz!

Bütün tırnaklarınıza tek renk oje sürdürüp her elinizde sadece birer parmağınıza taşlı veya resimli bir nail art uygulaması yaptırabilirsiniz.

Fransız manikürü uygulamasının üzerine altın rengi ile yapılan ince çizgi ve şekillerden oluşan parlak nail art uygulamaları da hem klasiklikten ödün vermeyen hem de göz alıcı duran bir başka seçenektir.
İster düz bir manikür yaptırın isterseniz de detaylı bir nail art uygulaması tercih edin ancak her an oluşabilecek aksilikler için tırnaklarınızda küçük rötuşlar yapacak malzemeleri çantanıza atmayı asla ihmal etmeyin.

Düğünün hemen ardından uzun bir balayına çıkıyorsanız manikürlerinizin hırpani bir hal almaması için yanınıza aseton ve manikür eşyalarınızı almayı da unutmayın.
Galin Nail Art Fikirleri 1 Galin Nail Art Fikirleri 2 Galin Nail Art Fikirleri 3 Galin Nail Art Fikirleri 4 Galin Nail Art Fikirleri 5 Galin Nail Art Fikirleri 5 Galin Nail Art Fikirleri 6 Galin Nail Art Fikirleri 7 Galin Nail Art Fikirleri 8 Galin Nail Art Fikirleri 9 Galin Nail Art Fikirleri 10 Galin Nail Art Fikirleri 11

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir