Kapat
Anasayfa Moda Gelin Çiçeği Modelleri
5 Mayıs 2016

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Çiçeği Modelleri

Hayallerini kurup, büyük emeklerle hazırlandığınız düğün gününüzde, gerek gelinliğiniz gerek makyajınız, gerek görkemli düğün töreniniz kadar önemli bir görünüm ve beni sağlayan en önemli unsurlardan biri de elbette gelinlerin ellerinden düşmeyen çiçeğidir. Geçmişte neredeyse bir adet çiçekle, aksesuar amaçlı kullanılan çiçekleri günümüzde çok özenilen ve günden güne değişen modelleriyle düğün gününün olmazsa olmazları haline gelmiş bulunmaktadır. Peki, araştırmak istersek küçük ya da büyük çiçeklerin ne gibi farkı olabilir?

Öncelikle en önemli püf nokta canlı çiçeklerden oluşturulmuş her zaman basitlikten uzak, çok şık bir hava veren ve özellikle gelin eline tam yakışır bir hal almış olacaktır. Özellikle modaya baktığımızda 2016 ve 2017 modelleri arasında her ne kadar beyazlara bürünmüş olsak da kır çiçekleri ağırlıklı rengârenk buketler göze çarpmaktadır. Özellikle 2016 yılında da trendini koruyacak renkli gelin kuşağına uygun renklere hakim tamamlayıcı tercihleri daha ön planda olacak.

Tozpembe kuşak, fuşya rengi kurdelesiyle hazırlanmış tozpembe çiçekler… Gelinliğin neredeyse tamamlayıcısı gibidir. Tabi asla vazgeçilemeyen ve elbette 2016 gelin çiçeği modelleri arasında hala yerini sürdüren en önemli modellerden biri de asla vazgeçilmeyen bembeyaz mis gibi kokan beyaz gül buketi… Yine trend olan ve buketin kendisi de renkli kurdelelerle süslenen bu güzel Gelin çiçeğinizi bekar arkadaşlarınıza atmakta zorlanacaksınız gibi gözüküyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir