Kapat
  • PAYLAŞ
Anasayfa Kadınca Erkekleri baştan çıkaran 5 şey
14 Eylül 2012

Erkekleri baştan çıkaran 5 şey

Erkekleri baştan çıkaran 5 şey

Erkeklerin gözünde sizi dayanılmaz kılan özellikler…

  • Gözleriniz

Gözler, vücudunuzdaki diğer yerlere kıyasla en çok dikkat çeken yerinizdir. Gözlerinize yaptığınız yoğun ve koyu bir makyaj ile hoşlandığınız erkeğin daha çok ilgisini çekebilirsiniz.

  • Saçlarınızın Ne Kadar Dolgun Olduğu

Erkeklerden ilk çağlardan beri gür saçlı kadınlardan hoşlanıyorlar. Çünkü onlara göre saçlardaki bu dolgunluk hissi, kadınların sağlıklı ve doğurgan olduklarını gösteriyor.

  • Arkadaş Grubunuzun Genişliği

Çok kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmanız erkeklerin size yaklaşmak konusunda endişe yaşamalarına neden olabilir.

Yanınızda sadece bir arkadaşınızın olması da arkadaşınızla rekabet edemeyeceğini düşündüğünden ciddi bir soru işaretidir. Bu nedenle genellikle en mükemmel arkadaş sayısı üçtür. Arkadaşlarınızın geceye siz olmadan devam edebileceğini bilmek çevrenizdeki erkekleri rahatlatır.

  • Sesinizin Tonu

Araştırmalar erkeklerin yüksek perdeden çıkan seslerden belirgin bir şekilde hoşlandıklarını gösteriyor. Bunun nedeni hem genetik hem de duygusal şartlanmalardır. Çünkü tiz ve canlı bir ses tonu, gençliğin ve yüksek yaşam enerjisinin göstergesidir.

  • Bel ve Kalçanız Arasındaki Orantı

Belinizin kalçanızdan fark edilir derecede ince olması doğurganlığınızın göstergesi olarak hanenize puan eklenmesini sağlıyor. Bu yüzden bol elbisenizle geniş bir kemer takarak vücudunuzun sahip olduğu kum saati görünümünü daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir