Kapat
Anasayfa Sağlık Burun Estetiği
28 Şubat 2014

Burun Estetiği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Verilmemiş)
Loading...
Burun Estetiği

Burun estetiği son zamanlarda en çok yapılan ameliyatlardan. İster bayan olsun ister erkek, çocuk yada genç hiç farketmiyor burun estetiği olma oranları. Burun estetiği sağlık amaçlı olan burun ameliyatlarının yanında görünüm amaçlı yapılan estetik ameliyatları oldukça çoğunlukta. Burun estetiği olma yaşı ergenliği tamamlamış olmak önemli estetik burun ameliyatların da. Şimdilerde teknolojinin ilerlemesi ile artık burun ameliyatları oldukça acısız ve kısa zamanda iyileşme süreçleri oluyor. Eskiden burun ameliyatlarında özellikle burun estetik ameliyatlarında yapılan ameliyatların en can alıcı yanı bir hafta yada 10 günlük tampon lu kalma dönemi idi. Hasta hiç bir şekilde kendi işini göremez halde 10 güne kadar yatardı burun estetiklerin de. Şimdilerde tampon süresi ameliyat türüne göre ya konulmuyor yada çok kısa oluyor 24 saat gibi. Artık plastik tamponlar çok kullanılıyor burun estetiklerin de. Acısız ve kısa zamanda iyileşmek mümkün oluyor burun estetiklerin de. Doktorun her taraftan çektiği resimler ile doktor yapılması gereken işlemleri anlatıyor hastaya.

Burun Estetiğinde Burun Şekli Nasıl Seçilir?

Burun estetiklerin de hastaların en çok takıldıkları konu ise burun şekli oluyor. Burun estetik ameliyatlarının en çok sorun yaratan nedeni burun şekline karar verememek oluyor. Hasta yüzüne yakışmayan bir dergide ,fotoğrafta yada mankende gördüğü burunu istemesi ,bu burun şeklinin yüzüne uygun olmaması estetik ameliyatlarda sorun olup ikinci hatta üçüncü burun estetik ameliyatlarına neden olmakta. Burada yapılacak en şeçim burun şeklini doktora bırakmak ve en iyi sonucunda böyle alındığını araştırmalar gösteriyor.

Burun Estetiği Fiyatları 

Burun estetiğinde fiyat buruna yapılacak işlemem yada burun estetik ameliyatının yapılacağı hastaneye göre değişmekte. Burun estetikleri genellikle sağlık sorunları ile gündeme geldiğinden, genelde burunda et olması yada burunda kemik olması gibi durumlar gündemde olmakta. Sağlık bölümünü sigorta karşılıyor fakat yapılacak başka burun estetiği için ayrıca ücret alınmakta. Çoğu  doktor yapılan ameliyat sonucuna göre 2. yada 3. ameliyat burun estetiği ameliyatı gerektiğinde ücretsiz yapmakta.

Burun estetik İyileşme

Burun estetik ameliyat ları artık kısa zamanda işinize dönebileceğiniz hale geldi. Artık Burun Estetiği olanlar eskisi gibi haftalarca yatmıyor. Buruna yapılacak işleme göre 1 hafta ile 20 gün arasında işe dönmek mümkün Burun Estetiğinde. Burun estetik ameliyatından sonra burunu korumak , doktorun verdiği burun egzersizlerini yapmak, uyurken bile belirli bir pozisyonda uyumak Burun Estetiğinin korunması,burunun şeklinin bozulmaması açısından özellikle Burun Estetiği iyileşme sürecinde çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir