Kapat
Anasayfa Lif Modelleri Bohçalık 2 Yeni Lif Modeli
14 Şubat 2019

Bohçalık 2 Yeni Lif Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Kullanıcı Oyu: 4,00, 1 Oy)
Loading...
Bohçalık 2 Yeni Lif Modeli

Son günler en çok yapılan,çok konuşulan bohçalık 2 yeni lif modelini herkes örebilsin diye, ayrıntılı yapılışı sizlerle. Bir tanesi yuvarlak şekli ve üzerindeki çilekleri ile çok beğenilen, diğeri kristal taneleri şeklinde, renkli oldukça gösterişli 2019 lif modelleri. İsterseniz hediyelik, isterseniz bebek lifi olarak bu 2019 lif örneklerini sizlerde örebilirsiniz.

Bu yazıda neler var?

Çilekli Lif Modeli Yapılışı

5 numara tığla yıldız tekniği ile düz bir alt taban yaparak başlıyoruz. 10 sıra ördükten sonra kenar oyası yaparak tabanı bitiriyoruz. Fıstıklardan oluşan bir çilek yapıyoruz. Bu çileklerimize yeşil renk ipimizle trabzanlardan oluşan iki adet yaprak yapıyoruz. 6 adet çilek yapıp taban lifimize dikiyoruz. Taban lifin orta kısmına yaprak yapıyoruz ve modeli sonlandırıyoruz. Kolay gelsin.

Kristal Tanesi Yeni Lif Modeli Yapılışı

6 numara tığla ortadan 6 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 9 tane tekli fıstık yapılarak devam ediliyor. Bir üst sırada ikili fıstık yaptıktan sonra üst sıralardada düzenli olarak artırma yaparak kenar oyası olarak üç kısımlara iki fıstık yapıyoruz ve birbirine sabitliyoruz. Dilerseniz farklı kenar oyası yaparak modelimizi bitirebilirsiniz. Kolay gelsin.

İlginizi Çekebilir;


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir