Kapat
Anasayfa Kişisel Gelişim Bilinç refahı her şeyden daha karlıdır
21 Ekim 2013

Bilinç refahı her şeyden daha karlıdır

Bilinç refahı her şeyden daha karlıdır

Hayatta en büyük alışverişleri yapabildiğim için çok mutluyum. Normalde alışverişe giderken içim rahat olması gerekir ama şimdi öyle heyecanlıyım ki. Eğer büyük paralar söz konusuysa kalbimi açıyorum ve bütün mal varlığımın sevgiyle dolmasını bekliyorum. Araba ya da ev almak gibi büyük alışverişler bile benim için, satıcılar için, bankacılar, maliyeciler ve bu işlemi içine alan herkes için rahat bir iş. Kendi paramı büyük ölçeklerde dahi olsa nasıl kullanmam gerektiğini çok iyi bildiğim için mutluyum. Kalbimi dinleyerek yalnızca şu ana odaklanıyorum ve bolluğun bütün hücrelerimde dolaşmasına izin veriyorum. Bütün maddi konularda akıllıca yönlendiriliyorum.

Ben enerjinin kendisiyim. Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum. Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor. Yorgun olduğum zaman dinleniyorum. Hatta zaman zaman hiçbir şey yapmadan öylece durmaya bile zaman ayırıyorum. Buğun enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum. Gülmek, şarkı söylemek, dans etmek zaten her günkü rutinimin bir parçası. İlahi düzenin bir parçası olduğumu biliyorum. İçimde, sevgi dolu, neşeli ve iyimser düşüncelerin filizlenip, büyüyüp köklenmeleri için yer açıyorum. Pozitif yaklaşımlarımla onu besliyorum. Kendimi ve diğer insanları sevmek gelebileceğim en son nokta.

Probleminiz ne olursa olsun, kendinizi sevmek, sorunlarınızı aşmak için ihtiyacınız olan bütün enerjiyi size temin edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir