Kapat
Anasayfa Kişisel Gelişim Anne Babalar Harika İnsanlardır
23 Ağustos 2013

Anne Babalar Harika İnsanlardır

Anne Babalar Harika İnsanlardır

Şimdi kendi ayaklarımın üzerinde durmanın ve kendi kendime bakmanın zamanı geldi. Çocuklukla ilgili ne kadar çok şey öğrenirsem anne babalarımızın sınırlarını da o kadar iyi anlıyorum. Kimse onlara nasıl ebeveyn olmalarını gerektiğini öğretmedi. Onlar da kendi anne babalarının sınırlarının dışına çıkmaya uğraşıyorlardı.

Ebeveynlerimizle ilgili konular her günümüzün bir parçasıdır. Yapabileceğimiz en iyi şey onları oldukları gibi kabullenip sevmek ve onların da bizi olduğumuz gibi kabullenip sevdiklerine inanmaktır. Onlar da bir zamanlar çocuktular.

Hayatımdaki olumsuzluklar nedeniyle ailemi suçlamıyorum. Ebeveynlerimi sevgiyle kutsuyorum ve hak ettikleri sevgiyi onlara bağışlıyorum.

Tanık olduğum her şeyi sevgi ile karşılıyorum. Sevgiye uyanmak her sabah yaptığım şey. Her sabah zihnimi açıyorum ve sanki şimdiden mükemmelliğe, bütünlüğe ve tam olmaya ulaşmışım gibi davranıyorum.

Kalbim bütün iyiliklere açık ve içimde, ihtiyacım olan şeyleri elde etmek için duyduğum çaba ve stresi bir yana bırakıyorum. Ve biliyorum ki ihtiyacım olan ya da arzuladığım her şey tam zamanında ve yerinde gelip beni bulacak. Evrenin benim tarafımda olduğunu bildiğim için rahatım. Üst benliğim ve bilincim bir araya geldikleri sürece bütün deneyimlerde yepyeni şeyler keşfetmeye devam edeceğim. Tanık olduğum her şeyi sevgiyle karşılıyorum. Sevgim benden önde yol alıyor ve nereye gitsem beni gideceğim yerde karşılıyor.

Günün yirmi dört saati aydınlanmak benim işim. Kendi gücüme güveniyorum ve bütün sınırların ötesine geçebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir