Kapat
Anasayfa Dantel Modelleri Anglez Dantel Örnekleri
12 Kasım 2017

Anglez Dantel Örnekleri

Anglez Dantel Örnekleri

İster vitrin takımı, ister sehpa takımı yada masa örtüleri, anglez yada irlanda danteli modellerinden en beğenilen modellerden sizler için seçtik. Çok farklı bu örnekler. Gerçekten tam çeyizlik örnekler. İğne ili yapılan irlanda danteli çok şık. Daha öncede birçok değişik model paylaşmıştım, irlanda dantelinin yapılışını da  sitemizde bulabilirsiniz. Çeyizlerinizi çok konuşturacak bu danteli yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

İrlanda danteli, anglez olarak da bilinen dantelin yapılışını merak edenler…. Şemalı anlatımı ile yapması kolay bir örnek. İstenilen renklerde ve boyutlarda yapabileceğiniz , bohçalara baş tacı olacak türden. Anglez dantel örneği, ingiliz danteli olarak da bilinen dantel ile yapılmış harika örtüler. Yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. Değişik dantel örneği ile masalar, vitrin takımları, sehpa örtüleri, oda takımları yapabilirsiniz. Bu dantelin yapılışı çok kolay vede zevkli.

Bu şık danteli sizde yapmak isterseniz işte yapılışı..
Dantel vitrin takımının yapılışı biraz sabır istiyor gibi 🙂 Sık iğne modeli ile yapılan takım emeğe değecek güzellikte. Zincir sayılarını çoğaltarak oda takımın, sehpa örtüsü, masa, sehpa takımları yapabilirsiniz.

 

Yapacaklara kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir