Kapat
Anasayfa Açıklamalı Bebek Örnekleri Açıklamalı Bebek Patikleri
6 Ocak 2018

Açıklamalı Bebek Patikleri

Açıklamalı Bebek Patikleri

Çok sorulan açıklamalı bebek patiklerini,yapmak isteyenler için izleyerek öğretiyoruz. Videolu bebek patik yapılışı ile, bir çok bebek patiklerini, izleyerek öğreneceksiniz. Kolay gibi görülse de çapraz bağcıklı kısımları ile kafa karıştıran bu bebek patiğinin resimli şemalı çizimlerini sizlerle paylaşıyoruz. İstenilen renklerde renkli olarak yapılan bu bebek patiği hem kız hemde erkek bebekler için yapılabilir. Üst kısmına istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Erkekler için düğme kullanabilir kız bebekler için kurdele kullanabilirsiniz.

Çapraz Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Zerin Kaya – Bebek Çizme Patik Yapılışı

Değişik mi değişik sevimli mi sevimli birbirinden değişik bebek patiklerin den seçtim. Çiçekli, çilekli yada erkek çocuklar için değişik patikler, bot patiklerin yapılışlarını resimli olarak buldum. Birbirinden değişik bu patikleri sizde çok beğeneceksiniz. Bebek örgüleri içinde bebek patikleri en çok yapılan bebek örgülerindendir. Bebek örgüleri içinde bebek örgüleri patik modelleri birçok ve farklı bebek patik modellerini ile açıklamalı olarak sizlerle paylaşıyorum. Bu gün Derya Baykal‘ın programında Zerrin Kaya’nın yaptığı bebek çizme patiği tek parçada yapılıyor.

Açıklamalı Resimli Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Bebek örgüleri açıklamalı modelleri birbirinden değişik yada bebek örgüleri video modelleri gibi bir çok modellerinin hepsini sitemizde bulabilirsiniz. örgüleri anlatımlı patik modelleri içinde ister kız bebekler ister erkek bebekler için yapabileceğiniz ister tığ işi bebek patiği, ister şiş bebek örgü patik modellerinin en yeni modellerini anlatımlı olarak sizlerle paylaşıyorum.

Şiş Örgü Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Şiş ile örgü yapmanın kolaylığı ve daha kolay olduğunu düşüneneler için bebek patiklerini örgü olarak 2 şiş kullanarak yapabilecekleri birbirinden değişik modeller burada.

Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Tığ ile yapılan bebek örgülerine bebek patiğini de eklemek isterseniz istediğiniz örneğin resmine tıklayarak resmi büyütebilir ve yapılışını görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir